MECZ
09.01.23 | 1. runda klasyf. | Aneta Laboutkova | Milana Maslenkova | 6-3, 6-4 | W40 Tallinn | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Aneta Laboutkova | Milana Maslenkova | |
1. podanie % | 53/73 (73%) | 33/55 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/53 (60%) | 19/33 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/20 (50%) | 9/22 (41%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 2/10 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/55 (49%) | 31/73 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/128 (54%) | 59/128 (46%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 4 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aneta Laboutkova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Milana Maslenkova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aneta Laboutkova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Milana Maslenkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
13.08.01, 22 lat
10206 $
13.08.01, 22 lat
10206 $
Aneta Laboutkova vs. Milana Maslenkova - Wzajemne mecze
09.01.23 | 1. runda klasyf. | Aneta Laboutkova | Milana Maslenkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W40 Tallinn | halowa |
Aneta Laboutkova form & Milana Maslenkova form
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Milana Maslenkova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 Klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |