MECZ
23.07.20 | 1. runda | Aneta Laboutkova | Johana Markova | 7-60, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Johana Markova | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Aneta Laboutkova | 2-2 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
3-2 | Johana Markova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Aneta Laboutkova | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-3 | Johana Markova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-5 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Johana Markova | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | (0) | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-0, 6-0 | ||
7-60 |
2 | ||
0-0 | Johana Markova | |
Aneta Laboutkova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Johana Markova | |
Aneta Laboutkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
4-0 | Johana Markova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 5-0 | |
5-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aneta Laboutkova vs. Johana Markova - Wzajemne mecze
29.11.21 | Klasyf. | Johana Markova | Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Jablonec | dywanowa |
23.07.20 | 1. runda | Aneta Laboutkova | Johana Markova | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Aneta Laboutkova form & Johana Markova form
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Johana Markova - ostatnie mecze
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.22 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.22 1. runda | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
13.06.22 1. runda | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.21 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.21 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |