MECZ
16.07.20 | 1. runda | Aneta Laboutkova | Gabriela Horackova | 6-3, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
Aneta Laboutkova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
Aneta Laboutkova | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Gabriela Horackova | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 30-0 | ||
Aneta Laboutkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
2-0 | Gabriela Horackova | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-0 | |
0-0, 0-30 | ||
3-1 | Gabriela Horackova | |
0-0 | ||
Aneta Laboutkova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
5-1 | Gabriela Horackova | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aneta Laboutkova vs. Gabriela Horackova - Wzajemne mecze
16.07.20 | 1. runda | Aneta Laboutkova | Gabriela Horackova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Aneta Laboutkova form & Gabriela Horackova form
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.04.24 2. runda | vs. Julia Terziyska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.24 1. runda | vs. Jana Stojanova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Gabriela Horackova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
31.07.20 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.20 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Denisa Hindova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-79, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.11.19 Półfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.11.19 Ćwierćfinał | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.19 2. runda | vs. Angelika Shapovalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Federica Prati | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Emma Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Zoe Kruger | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Romy Koelzer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andreea Velcea | 1-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Katarzyna Piter | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Andrea Nova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Darya Astakhova | 4-6, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu |