MECZ
01.06.22 | 1. runda | Anet Angelika Koskel | Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anet Angelika Koskel | Anastasiya Kuparev | |
1. podanie % | 44/77 (57%) | 53/79 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/44 (59%) | 26/53 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/33 (36%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/79 (56%) | 39/77 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 82/156 (53%) | 74/156 (47%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anet Angelika Koskel | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anet Angelika Koskel | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anet Angelika Koskel | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anet Angelika Koskel | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anet Angelika Koskel | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anet Angelika Koskel | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anet Angelika Koskel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anet Angelika Koskel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anet Angelika Koskel | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anet Angelika Koskel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Estonia
13.06.03, 20 lat
13.06.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
04.06.01, 22 lat
04.06.01, 22 lat
Anet Angelika Koskel vs. Anastasiya Kuparev - Wzajemne mecze
01.06.22 | 1. runda | Anet Angelika Koskel | Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Anet Angelika Koskel form & Anastasiya Kuparev form
Anet Angelika Koskel - ostatnie mecze
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Tatarnikova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Bianca Behulova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 4-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Erica Pintado | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Valeriia Krokhotina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
05.08.22 Ćwierćfinał | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.08.22 2. runda | vs. Ani Vangelova | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maike Tiemersma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Julia Keranovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Isabella Svahn | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Anastasiya Kuparev - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
10.12.23 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Demi Tran | 6-3, 5-7, 1-10 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 7-64, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 6-79, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Patrycja Niewiadomska | 7-62, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Severine Deppner | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 Klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Afandieva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 0-4, - Anastasiya Kuparev - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |