MECZ
11.06.19 | 1. runda | Andreea Velcea | Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, - krecz | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andreea Velcea | Francesca Bullani | |
1. podanie % | 43/68 (63%) | 56/85 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/43 (58%) | 31/56 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/25 (44%) | 10/29 (34%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/85 (52%) | 32/68 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/153 (52%) | 73/153 (48%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Velcea | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Francesca Bullani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Velcea | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Francesca Bullani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andreea Velcea | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andreea Velcea | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Velcea | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Francesca Bullani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andreea Velcea | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreea Velcea | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Velcea | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Francesca Bullani | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreea Velcea | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Velcea | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Velcea | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Velcea | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- krecz |
Rumunia
01.01.01, 23 lat
01.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Andreea Velcea vs. Francesca Bullani - Wzajemne mecze
11.06.19 | 1. runda | Andreea Velcea | Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - krecz | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Andreea Velcea form & Francesca Bullani form
Andreea Velcea - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.20 1. runda | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.11.20 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.06.19 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 1. runda | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - krecz | szczegóły meczu |
Francesca Bullani - ostatnie mecze
W15 Les - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Susanne Celik | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Ali Collins | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Harriet Hamilton | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Maria Jose Luque Moreno | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Andreea Velcea | 6-2, 4-6, 1-4, - Francesca Bullani - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Gabriela Duca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kampantai | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Eline Audenaert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.19 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.19 Klasyf. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Lou Brouleau | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
19.12.18 2. runda | vs. Verena Hofer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.12.18 1. runda | vs. Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.18 Klasyf. | vs. Alice Robbe | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
16.07.18 1. runda | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |