MECZ
15.02.21 | 2. runda klasyf. | Andreea Prisacariu | Leire De Ezcurra | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
24.01.04, 20 lat
24.01.04, 20 lat
Andreea Prisacariu vs. Leire De Ezcurra - Wzajemne mecze
15.02.21 | 2. runda klasyf. | Andreea Prisacariu | Leire De Ezcurra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Andreea Prisacariu form & Leire De Ezcurra form
Andreea Prisacariu - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 1. runda | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.12.23 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - krecz | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Leire De Ezcurra - ostatnie mecze
W15 Valencia - ceglana | ||||
05.12.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Claudia Pastor Sancho | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
06.06.22 Klasyf. | vs. Lara Salden | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
18.07.21 2. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
22.06.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mafalda Guedes | 2-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jade Bornay | 1-4, - Leire De Ezcurra - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Neri | 4-0, Sofia Neri - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.02.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maryna Kharchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
07.09.20 Klasyf. | vs. Fiona Codino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |