MECZ
28.11.20 | Półfinał | Andreea Rosca | Ayumi Koshiishi | 6-1, 4-6, 6-3 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andreea Rosca | Ayumi Koshiishi | |
1. podanie % | 59/91 (65%) | 52/97 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/59 (69%) | 28/52 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/32 (44%) | 23/45 (51%) |
Zdobyte break-ball | 6/22 (27%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/97 (47%) | 36/91 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/188 (54%) | 87/188 (46%) |
Double foul | 6 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Andreea Rosca | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Andreea Rosca | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ayumi Koshiishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Rosca vs. Ayumi Koshiishi - Wzajemne mecze
28.11.20 | Półfinał | Andreea Rosca | Ayumi Koshiishi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
04.11.20 | 1. runda | Andreea Rosca | Ayumi Koshiishi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Andreea Rosca form & Ayumi Koshiishi form
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Ayumi Koshiishi - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |