MECZ
30.08.20 | 1. runda | Andrea Lazaro Garcia | Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andrea Lazaro Garcia | Lina Gjorcheska | |
1. podanie % | 42/72 (58%) | 33/51 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/42 (67%) | 13/33 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/30 (40%) | 8/18 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/51 (59%) | 32/72 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Double foul | 5 | 1 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrea Lazaro Garcia vs. Lina Gjorcheska - Wzajemne mecze
09.11.23 | 2. runda | Lina Gjorcheska | Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | W40 Heraklion | ceglana |
12.01.23 | 2. runda | Lina Gjorcheska | Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W40 Tallinn | halowa |
04.02.22 | Ćwierćfinał | Andrea Lazaro Garcia | Lina Gjorcheska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Manacor | twarda |
26.01.22 | 1. runda | Lina Gjorcheska | Andrea Lazaro Garcia | 7-64, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Manacor | twarda |
17.06.21 | 2. runda | Andrea Lazaro Garcia | Lina Gjorcheska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Madrid | twarda |
30.08.20 | 1. runda | Andrea Lazaro Garcia | Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
05.03.20 | 2. runda | Andrea Lazaro Garcia | Lina Gjorcheska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Antalya | ceglana |
30.07.18 | 1. runda | Andrea Lazaro Garcia | Lina Gjorcheska | 4-6, 6-2, 4-1, Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | El Espinar | twarda |
Andrea Lazaro Garcia form & Lina Gjorcheska form
Andrea Lazaro Garcia - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Lina Gjorcheska - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - krecz | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.10.23 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.09.23 3. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |