MECZ
16.06.22 | 2. runda | Andre Lukosiute | Arabella Koller | 6-1, 4-6, 6-3 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Andre Lukosiute | Arabella Koller | |
1. podanie % | 53/75 (71%) | 69/90 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/53 (60%) | 28/69 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/22 (36%) | 10/21 (48%) |
Zdobyte break-ball | 9/19 (47%) | 6/8 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/90 (58%) | 35/75 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/165 (56%) | 73/165 (44%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andre Lukosiute | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andre Lukosiute | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andre Lukosiute | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andre Lukosiute | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andre Lukosiute | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andre Lukosiute | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andre Lukosiute | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andre Lukosiute | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Andre Lukosiute | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andre Lukosiute | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Andre Lukosiute | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andre Lukosiute | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andre Lukosiute | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
31.08.00, 23 lat
18770 $
31.08.00, 23 lat
18770 $
Andre Lukosiute vs. Arabella Koller - Wzajemne mecze
16.06.22 | 2. runda | Andre Lukosiute | Arabella Koller | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Andre Lukosiute form & Arabella Koller form
Andre Lukosiute - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Arabella Koller - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |