MECZ
06.09.21 | 2. runda klasyf. | Anastasiya Soboleva | Yui Chikaraishi | 6-4, 6-0 | W25 Frydek | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Soboleva vs. Yui Chikaraishi - Wzajemne mecze
06.09.21 | 2. runda klasyf. | Anastasiya Soboleva | Yui Chikaraishi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Frydek | ceglana |
Anastasiya Soboleva form & Yui Chikaraishi form
Anastasiya Soboleva - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |
Yui Chikaraishi - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 Klasyf. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Mia Horvit | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |