MECZ
21.01.23 | Półfinał | Anastasiya Soboleva | Panna Bartha | 6-0, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasiya Soboleva | Panna Bartha | |
1. podanie % | 26/36 (72%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/26 (73%) | 14/30 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 0/3 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/51 (63%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/87 (67%) | 29/87 (33%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Panna Bartha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Panna Bartha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Panna Bartha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Panna Bartha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Panna Bartha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Panna Bartha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Soboleva vs. Panna Bartha - Wzajemne mecze
21.01.23 | Półfinał | Anastasiya Soboleva | Panna Bartha | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
15.01.23 | Półfinał | Panna Bartha | Anastasiya Soboleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Anastasiya Soboleva form & Panna Bartha form
Anastasiya Soboleva - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 2-1, Anna-Lena Friedsam - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
14.04.24 Finał | vs. Lucie Havlickova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Lisa Pigato | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Santa - ceglana | ||||
07.04.24 Finał | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.24 Półfinał | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Panna Bartha - ostatnie mecze
W35 Boca - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 5-1, Ekaterina Vishnevskaya - krecz | szczegóły meczu | |
08.04.24 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-0, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lia Karatancheva | 4-6, 2-5, - Panna Bartha - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Kononova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Costanza Traversi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Yu Shan | 6-2, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Marie Mettraux | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Emily Gelber | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alexia Harmon | 5-7, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Maria Tatarnikova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Alanis Hamilton | 0-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 7-5, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Maria Florencia Urrutia | 7-5, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |