MECZ
02.02.23 | 2. runda | Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | 7-66, 6-1 | W25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | |
1. podanie % | 45/63 (71%) | 49/68 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/45 (64%) | 28/49 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 4/19 (21%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/68 (53%) | 27/63 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Daria Lodikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Daria Lodikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Soboleva vs. Daria Lodikova - Wzajemne mecze
02.02.23 | 2. runda | Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Antalya | ceglana |
29.01.23 | Finał | Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | 6-73, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
29.03.22 | 1. runda | Anastasiya Soboleva | Daria Lodikova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
26.11.21 | Ćwierćfinał | Daria Lodikova | Anastasiya Soboleva | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Anastasiya Soboleva form & Daria Lodikova form
Anastasiya Soboleva - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |
Daria Lodikova - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |