MECZ
17.04.21 | Półfinał | Anastasiya Soboleva | Alice Rame | 7-5, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasiya Soboleva | Alice Rame | |
1. podanie % | 49/61 (80%) | 36/55 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/49 (71%) | 20/36 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/12 (25%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/55 (55%) | 23/61 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Soboleva | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Anastasiya Soboleva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alice Rame | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Soboleva | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alice Rame | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasiya Soboleva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasiya Soboleva vs. Alice Rame - Wzajemne mecze
29.08.23 | 1. runda | Anastasiya Soboleva | Alice Rame | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | W60 Prague | ceglana |
17.04.21 | Półfinał | Anastasiya Soboleva | Alice Rame | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Anastasiya Soboleva form & Alice Rame form
Anastasiya Soboleva - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |
Alice Rame - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |