MECZ
22.06.22 | 1. runda | Anastasiya Poplavska | Viera Deeperm | 7-5, 6-2 | W15 Chiang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasiya Poplavska | Viera Deeperm | |
1. podanie % | 34/55 (62%) | 61/72 (85%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/34 (76%) | 29/61 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/21 (38%) | 4/11 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/72 (54%) | 21/55 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Tajlandia
27.02.04, 20 lat
27.02.04, 20 lat
Anastasiya Poplavska vs. Viera Deeperm - Wzajemne mecze
22.06.22 | 1. runda | Anastasiya Poplavska | Viera Deeperm | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Chiang | twarda |
Anastasiya Poplavska form & Viera Deeperm form
Anastasiya Poplavska - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 Klasyf. | vs. Vlada Mincheva | 7-68, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ingkar Dyussebay | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Malika Amirgalieva | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | - | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-61, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-73, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 0-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
17.08.23 1. runda | vs. Anna Snigireva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuching - twarda | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Viera Deeperm - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Akina Shiga | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Pimmada Thongkum | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Heerae Im | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Daria Nazarenko | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 3-6, - Viera Deeperm - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kamonwan Yodpetch | 7-64, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
02.04.23 Klasyf. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Isabell Ek | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Pimmada Thongkum | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.22 Klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |