MECZ
18.01.22 | Klasyf. | Anastasiya Apalikhina | Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | W15 Kazan | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anastasiya Apalikhina | Edda Mamedova | |
1. podanie % | 15/44 (34%) | 40/70 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 12/15 (80%) | 15/40 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/29 (45%) | 13/30 (43%) |
Zdobyte break-ball | 7/18 (39%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/70 (60%) | 19/44 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anastasiya Apalikhina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasiya Apalikhina | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasiya Apalikhina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Edda Mamedova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Rosja
26.11.01, 22 lat
26.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Anastasiya Apalikhina vs. Edda Mamedova - Wzajemne mecze
18.01.22 | Klasyf. | Anastasiya Apalikhina | Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Kazan | halowa |
Anastasiya Apalikhina form & Edda Mamedova form
Anastasiya Apalikhina - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.23 Klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.23 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.02.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.22 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.12.22 Klasyf. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Edda Mamedova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | - Edda Mamedova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Edellis Narmaganbet | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Korysheva | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katalina Petrova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Aya El Aouni | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Didenaz Polat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Selina Atay | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Melisa Ercan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Yifei Huang | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Mariam Atia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Kashyrina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Anastasia Zhilina | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |