Anastasiya Apalikhina vs. Dainhee Kim 05.12.2022

Anastasiya Apalikhina vs. Dainhee Kim 05.12.2022 - W15 Sharm ElSheikh | porównanie

MECZ

05.12.222. runda klasyf.Anastasiya Apalikhina Dainhee Kim 6-4, 6-3 Egypt W15 Sharm twarda

STATYSTYKA MECZU

6-3

Anastasiya Apalikhina
Rosja
26.11.01, 22 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
24.07.04, 19 lat







Dainhee Kim
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Anastasiya Apalikhina vs. Dainhee Kim - Wzajemne mecze

05.12.222. runda klasyf.Anastasiya ApalikhinaDainhee Kim6-4, 6-3 szczegóły meczuEgypt W15 Sharm twarda

Anastasiya Apalikhina form & Dainhee Kim form

Anastasiya Apalikhina - ostatnie mecze

Turkey W15 Antalya - ceglana
24.04.23
2. runda klasyf.
vs. Joulia Cristiana Cirstea5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
18.04.23
Klasyf.
vs. Stefana Lazar3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
17.04.23
2. runda klasyf.
vs. Meryem Alexandra Guener4-6, 6-1, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
16.04.23
1. runda klasyf.
vs. Ksenia Meshcheryakova4-6, 6-0, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
23.03.23
2. runda
vs. Jasmine Conway1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
22.03.23
1. runda
vs. Lidiia Rasskovskaia6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.03.23
Klasyf.
vs. Le Yi Liu Le Yi Liu - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
20.03.23
2. runda klasyf.
vs. Stina Larsson6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
16.03.23
2. runda
vs. Martyna Kubka6-4, 0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
15.03.23
1. runda
vs. Evgeniya Burdina6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
14.03.23
Klasyf.
vs. Louise Kwong3-6, 7-65, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
13.03.23
2. runda klasyf.
vs. Ida Axelsson6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
06.03.23
2. runda klasyf.
vs. Warda Ait El Bachir3-6, 7-69, 5-10 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
01.03.23
1. runda
vs. Sandra Samir1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
28.02.23
Klasyf.
vs. Carlotta Moccia6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
27.02.23
2. runda klasyf.
vs. Maya Drozd6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
20.02.23
2. runda klasyf.
vs. Emilija Tverijonaite4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
13.02.23
2. runda klasyf.
vs. Eunchae Kim0-6, 7-5, 7-10 porażkaszczegóły meczu
12.02.23
1. runda klasyf.
vs. Alisa Yakimakho6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
08.02.23
1. runda
vs. Evgeniya Burdina6-1, 4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
07.02.23
Klasyf.
vs. Nina Rudiukova3-6, 7-5, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
06.02.23
2. runda klasyf.
vs. Hwiwon Wi7-65, 4-6, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
05.02.23
1. runda klasyf.
vs. Fatma Idrizovic6-4, 6-76, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
01.02.23
1. runda
vs. Honoka Kobayashi3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
31.01.23
Klasyf.
vs. Anastasiya Zaparyniuk6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.01.23
2. runda klasyf.
vs. Maja Radisic6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
14.12.22
1. runda
vs. Nahia Berecoechea4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
13.12.22
Klasyf.
vs. Polina Pavlova4-6, 6-1, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
12.12.22
2. runda klasyf.
vs. Anastasija Radojevic6-4, 0-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
06.12.22
Klasyf.
vs. Yi Tsen Cho5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu

Dainhee Kim - ostatnie mecze

Republic of Korea W15 Yeongwol - twarda
27.08.23
1. runda klasyf.
vs. Ryeong Gyeong Park2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Daegu - twarda
04.06.23
1. runda klasyf.
vs. I-Hsuan Cho2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Changwon - twarda
28.05.23
1. runda klasyf.
vs. Soha Sadiq2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
18.12.22
1. runda klasyf.
vs. Sara Mikaca2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
12.12.22
2. runda klasyf.
vs. Liisa Varul4-6, 6-4, 9-11 porażkaszczegóły meczu
11.12.22
1. runda klasyf.
vs. Nina Rudiukova6-2, 6-72, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
05.12.22
2. runda klasyf.
vs. Anastasiya Apalikhina4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W15 Yeongwol - twarda
06.09.22
Klasyf.
vs. Seojin Oh3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
05.09.22
2. runda klasyf.
vs. Ai Yamaguchi4-6, 6-4, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
04.09.22
1. runda klasyf.
vs. Eun Se Jang6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W15 Yeongwol - twarda
28.08.22
2. runda klasyf.
vs. Eunji Lee (2001)4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Goyang - twarda
22.08.22
Klasyf.
vs. Eunchae Kim2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
21.08.22
1. runda klasyf.
vs. Gio Jang6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Incheon - twarda
07.06.22
1. runda
vs. Ji-Hee Choi6-1, 4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W25 Changwon - twarda
29.05.22
1. runda klasyf.
vs. Soo Ha Jang1-6, 7-67, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
29.05.22
2. runda klasyf.
vs. Ha Yeong Ryu3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W15 Yeongwol - twarda
01.09.19
2. runda klasyf.
vs. Su Yeon Chun2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea W15 Yeongwol - twarda
26.08.19
1. runda klasyf.
vs. Hyeran Yun3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Yeongwol - twarda
05.09.18
1. runda
vs. Sunam Jeong1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
04.09.18
Klasyf.
vs. Chae Hyun Sim6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
03.09.18
2. runda klasyf.
vs. Hyeran Yun2-6, 2-2, Hyeran Yun - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
02.09.18
1. runda klasyf.
vs. Ji Soo Lee6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
20.08.18
2. runda klasyf.
vs. Dabin Oh- Dainhee Kim - nieobecny(a)/(i) porażkaszczegóły meczu
Republic of Korea Gimcheon - twarda
13.08.18
2. runda klasyf.
vs. Jaeeun Lee3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
<