MECZ
17.05.19 | Ćwierćfinał | Anastasia Zarycka | Urszula Radwanska | 6-3, 6-1 | W25 Obidos | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Zarycka | Urszula Radwanska | |
1. podanie % | 34/58 (59%) | 31/51 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/34 (65%) | 14/31 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/24 (42%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 7/8 (88%) | 3/10 (30%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/51 (65%) | 26/58 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Double foul | 6 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zarycka | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Urszula Radwanska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Zarycka vs. Urszula Radwanska - Wzajemne mecze
17.05.19 | Ćwierćfinał | Anastasia Zarycka | Urszula Radwanska | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Obidos | dywanowa |
Anastasia Zarycka form & Urszula Radwanska form
Anastasia Zarycka - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
02.03.21 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.20 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.20 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu |
Urszula Radwanska - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |