MECZ
26.11.20 | 2. runda | Anastasia Zarycka | Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | W15 Las | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Zarycka | Guillermina Naya | |
1. podanie % | 33/43 (77%) | 32/58 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/33 (70%) | 12/32 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/10 (60%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/58 (60%) | 14/43 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Guillermina Naya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zarycka | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Guillermina Naya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Guillermina Naya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Guillermina Naya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Zarycka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Guillermina Naya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Guillermina Naya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastasia Zarycka | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Guillermina Naya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zarycka | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Guillermina Naya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Zarycka vs. Guillermina Naya - Wzajemne mecze
26.11.20 | 2. runda | Anastasia Zarycka | Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Las | ceglana |
Anastasia Zarycka form & Guillermina Naya form
Anastasia Zarycka - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
10.08.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.05.21 Klasyf. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
02.03.21 Klasyf. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
28.11.20 Półfinał | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.20 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.11.20 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.20 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
20.11.20 Ćwierćfinał | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.20 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.20 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.20 Klasyf. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
06.11.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.10.20 2. runda | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.20 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.20 Klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu |
Guillermina Naya - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
09.09.23 Finał | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |