MECZ
15.09.19 | Finał | Anastasia Zakharova | Angelina Zhuravleva | 6-2, 6-2 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Zakharova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0 | ||
Anastasia Zakharova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-2 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 3-2 | |
0-0 | ||
Anastasia Zakharova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Anastasia Zakharova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Zakharova | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Angelina Zhuravleva | |
Anastasia Zakharova | 4-1 | |
4-2 | Angelina Zhuravleva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Anastasia Zakharova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Zakharova vs. Angelina Zhuravleva - Wzajemne mecze
27.02.20 | 2. runda | Anastasia Zakharova | Angelina Zhuravleva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Moscow | halowa |
15.09.19 | Finał | Anastasia Zakharova | Angelina Zhuravleva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Anastasia Zakharova form & Angelina Zhuravleva form
Anastasia Zakharova - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Angelina Zhuravleva - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.20 1. runda | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.09.19 Finał | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Penza - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |