MECZ
05.06.17 | Klasyf. | Anastasia Zakharova | Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
04.06.01, 22 lat
04.06.01, 22 lat
Anastasia Zakharova vs. Anastasiya Kasarzheuskaya - Wzajemne mecze
05.06.17 | Klasyf. | Anastasia Zakharova | Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Anastasia Zakharova form & Anastasiya Kasarzheuskaya form
Anastasia Zakharova - ostatnie mecze
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
28.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Alian Zack | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Anastasia Kulikova | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Sonay Kartal | 6-75, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Madison Sieg | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Anastasiya Kasarzheuskaya - ostatnie mecze
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Titova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Solnyshkina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tomoe Yazawa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Deniza Marcinkevica | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Diana Shevchenko | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Deniza Marcinkevica | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anapryienka Daniela | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |