MECZ
19.10.20 | 2. runda klasyf. | Anastasia Tikhonova | Elina Nepliy | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
23.10.97, 26 lat
18693 $
23.10.97, 26 lat
18693 $
Anastasia Tikhonova vs. Elina Nepliy - Wzajemne mecze
19.10.20 | 2. runda klasyf. | Anastasia Tikhonova | Elina Nepliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Anastasia Tikhonova form & Elina Nepliy form
Anastasia Tikhonova - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Talia Gibson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Lulu Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Aliona Falei | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saisai Zheng | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
10.12.23 Finał | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Emily Appleton | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 5-7, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Elina Nepliy - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Irina Balus | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Sabina Shukhratova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |