MECZ
29.11.18 | 2. runda | Anastasia Shaulskaya | Shannon Cox | 6-0, 6-0 | Stellenbosch | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Shaulskaya | Shannon Cox | |
1. podanie % | 27/43 (63%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/27 (63%) | 6/17 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 3/17 (18%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/34 (74%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Double foul | 1 | 10 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Shaulskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Shannon Cox | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Shannon Cox | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Shannon Cox | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anastasia Shaulskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Shannon Cox | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Shannon Cox | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Shaulskaya | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Shannon Cox | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
JAR
07.07.94, 29 lat
07.07.94, 29 lat
Anastasia Shaulskaya vs. Shannon Cox - Wzajemne mecze
29.11.18 | 2. runda | Anastasia Shaulskaya | Shannon Cox | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Anastasia Shaulskaya form & Shannon Cox form
Anastasia Shaulskaya - ostatnie mecze
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.09.19 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Campinas - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.12.18 Ćwierćfinał | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.18 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.18 1. runda | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
30.11.18 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.18 2. runda | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
25.11.18 Finał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.18 Półfinał | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
11.11.18 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Shannon Cox - ostatnie mecze
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
02.03.20 1. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Khlynova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
28.10.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Lian Tran | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Johannesburg - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Anastasia Shaulskaya | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.18 1. runda | vs. Corin De Waal | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Katya Alexandra Zier | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Gustafson | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Camille Sireix | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Rochelle Pienaar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Elyse Lavender | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
26.07.17 1. runda | vs. Elina Vikhryanova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.17 Klasyf. | vs. Hortencia Birnbaumer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Lidija Samardzic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Claudia Williams | Claudia Williams - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |