MECZ
05.11.19 | 1. runda | Anastasia Pribylova | Saara Orav | 6-0, 6-0 | W15 Parnu | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Pribylova | Saara Orav | |
1. podanie % | 17/33 (52%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/17 (82%) | 5/17 (29%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 3/15 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/32 (75%) | 8/33 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/65 (75%) | 16/65 (25%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Saara Orav | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Saara Orav | |
Anastasia Pribylova | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-0 | Saara Orav | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Saara Orav | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Saara Orav | |
Anastasia Pribylova | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Saara Orav | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anastasia Pribylova | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
30.12.01, 22 lat
30.12.01, 22 lat
Anastasia Pribylova vs. Saara Orav - Wzajemne mecze
05.11.19 | 1. runda | Anastasia Pribylova | Saara Orav | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Parnu | halowa |
Anastasia Pribylova form & Saara Orav form
Anastasia Pribylova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.04.21 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.21 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.03.21 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.02.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
03.09.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
31.08.20 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.20 1. runda | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
19.07.20 1. runda | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Saara Orav - ostatnie mecze
W25 Parnu - ceglana | ||||
02.08.21 1. runda klasyf. | vs. Polina Ramenskaja | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Emily Welker | 4-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 Klasyf. | vs. Caroline Vernet | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariya Dolzhenko | 2-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Shelly Bereznyak | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elysia Wan | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Luescher | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sveva Mazzari | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Julita Saner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haabneeme - halowa | ||||
16.11.20 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.19 Rubber 1 | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |