MECZ
01.08.21 | 1. runda klasyf. | Anastasia Piangerelli | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-2 | W25 Pescara | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
10.04.92, 31 lat
10.04.92, 31 lat
Anastasia Piangerelli vs. Ksenia Kolesnikova - Wzajemne mecze
01.08.21 | 1. runda klasyf. | Anastasia Piangerelli | Ksenia Kolesnikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Pescara | ceglana |
Anastasia Piangerelli form & Ksenia Kolesnikova form
Anastasia Piangerelli - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Karina Hofbauer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Merna Refaat | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Giulia Tedesco | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Nelise Verster | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 7-5, 6-72, 15-13 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Ustic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 5-4, Alessandra Mazzola - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Ksenia Kolesnikova - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
31.05.21 Klasyf. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - halowa | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
25.06.19 Klasyf. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu |