MECZ
07.08.22 | 1. runda klasyf. | Anastasia Mozgaleva | Emma Rizzetto | 6-2, 6-1 | W15 Padova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
23.10.01, 22 lat
23.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
29.09.04, 19 lat
29.09.04, 19 lat
Anastasia Mozgaleva vs. Emma Rizzetto - Wzajemne mecze
07.08.22 | 1. runda klasyf. | Anastasia Mozgaleva | Emma Rizzetto | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Padova | ceglana |
Anastasia Mozgaleva form & Emma Rizzetto form
Anastasia Mozgaleva - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Caroline Brack | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Laia Petretic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Margherita Marcon | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Luna Dinoto Fernandez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.03.24 Klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Emma Rizzetto - ostatnie mecze
W15 Norman - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Harmon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Casari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 7-62, 2-0, Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzanna Frankowska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, Eleanor Baglow - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Leire De Ezcurra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Yuhan Liu | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Melissa Boyden | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |