MECZ
15.12.22 | 2. runda | Anastasia Kulikova | Ksenia Laskutova | 6-2, 6-1 | W25 Solapur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Kulikova | Ksenia Laskutova | |
1. podanie % | 19/42 (45%) | 23/36 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/19 (89%) | 11/23 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/23 (74%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 19/36 (53%) | 8/42 (19%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 5 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anastasia Kulikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasia Kulikova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Kulikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anastasia Kulikova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Kulikova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Kulikova vs. Ksenia Laskutova - Wzajemne mecze
22.12.22 | 2. runda | Anastasia Kulikova | Ksenia Laskutova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Navi | twarda |
15.12.22 | 2. runda | Anastasia Kulikova | Ksenia Laskutova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Solapur | twarda |
Anastasia Kulikova form & Ksenia Laskutova form
Anastasia Kulikova - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 7-5, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sara Saito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sara Saito | 6-3, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Diana Martynov | 1-6, 0-2, - Anastasia Kulikova - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Mia Mack | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Sofya Lansere | - | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Martyna Kubka | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Anastasia Zakharova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Emily Welker | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Natsuki Yoshimoto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Momoko Nishio | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chisato Kanemaki | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Ksenia Laskutova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
10.03.24 Finał | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |