MECZ
02.05.21 | 1. runda klasyf. | Anastasia Kovaleva | Tal Dekel | 6-0, 6-1 | W15 Ramat | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
09.03.03, 21 lat
09.03.03, 21 lat
Anastasia Kovaleva vs. Tal Dekel - Wzajemne mecze
02.05.21 | 1. runda klasyf. | Anastasia Kovaleva | Tal Dekel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Ramat | twarda |
Anastasia Kovaleva form & Tal Dekel form
Anastasia Kovaleva - ostatnie mecze
W50 Wuning - twarda | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Meiling Wang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Han Shi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-0, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 0-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 3-4, - Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Tal Dekel - ostatnie mecze
W25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ana M Becerra | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Doris Obih | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Brittany Collens | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Sydney Dorcil | Sydney Dorcil - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Erica Layton | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sabag | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Shira Buhadana | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Tali Malykhin | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aya Bychenko | 6-72, 7-63, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Madison Frahn | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Shiho Akita | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sumitra Basnyat | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Estelle Najean | 6-2, 6-71, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Liam Oved | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |