MECZ
26.04.16 | 1. runda | Anastasia Frolova | Anna Iakovleva | 6-1, 4-0, - krecz | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Frolova | Anna Iakovleva | |
1. podanie % | 24/37 (65%) | 17/38 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 10/17 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/38 (61%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 49/75 (65%) | 26/75 (35%) |
Double foul | 1 | 9 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.12.97, 26 lat
12313 $
02.12.97, 26 lat
12313 $
Anastasia Frolova vs. Anna Iakovleva - Wzajemne mecze
26.04.16 | 1. runda | Anastasia Frolova | Anna Iakovleva | 6-1, 4-0, Anna Iakovleva - krecz | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Anastasia Frolova form & Anna Iakovleva form
Anastasia Frolova - ostatnie mecze
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 1. runda | vs. Maria Shusharina | 3-6, 1-2, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Taisya Pachkaleva | 6-73, 3-4, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 0-6, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Sofya Lansere | 7-65, 5-7, 3-3, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
30.04.19 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 3-0, Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Kazan - halowa | ||||
12.03.19 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.19 Klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.19 2. runda | vs. Barbora Stefkova | - | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
31.08.18 Półfinał | vs. Anna Danilina | 1-6, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Gasanova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Polina Monova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Daria Mishina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
24.06.18 Finał | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 0-2, - Anastasia Frolova - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.18 Półfinał | vs. Guzal Yusupova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Sabina Sharipova | 7-64, 2-0, Sabina Sharipova - krecz | szczegóły meczu | |
21.06.18 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Natasha Palha | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Kaja Juvan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anna Iakovleva - ostatnie mecze
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - krecz | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |