MECZ
04.02.20 | 1. runda | Anastasia Nefedova | Gloria Ceschi | 6-4, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Nefedova | Gloria Ceschi | |
1. podanie % | 41/62 (66%) | 46/62 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/41 (66%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/21 (62%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/3 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/62 (48%) | 22/62 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-2 | Gloria Ceschi | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-2 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Anastasia Nefedova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-3 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anastasia Nefedova | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gloria Ceschi | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Gloria Ceschi | |
Anastasia Nefedova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Gloria Ceschi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anastasia Nefedova | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Gloria Ceschi | |
0-0, 30-0 | ||
Anastasia Nefedova | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Gloria Ceschi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40 | ||
Anastasia Nefedova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Nefedova vs. Gloria Ceschi - Wzajemne mecze
27.01.21 | 1. runda | Anastasia Nefedova | Gloria Ceschi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
04.02.20 | 1. runda | Anastasia Nefedova | Gloria Ceschi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Anastasia Nefedova form & Gloria Ceschi form
Anastasia Nefedova - ostatnie mecze
W60 Orlando - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
22.02.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
29.01.22 Półfinał | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.22 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.22 Ćwierćfinał | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.01.22 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.22 Półfinał | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.22 Ćwierćfinał | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Gloria Ceschi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu |