MECZ
27.01.22 | 2. runda | Anastasia Nefedova | Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | W25 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastasia Nefedova | Anastasiya Soboleva | |
1. podanie % | 30/40 (75%) | 37/53 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/30 (63%) | 17/37 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/10 (80%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/53 (60%) | 13/40 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastasia Nefedova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anastasiya Soboleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Nefedova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Anastasiya Soboleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anastasiya Soboleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anastasiya Soboleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anastasia Nefedova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasiya Soboleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Anastasiya Soboleva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anastasia Nefedova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Anastasiya Soboleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anastasia Nefedova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anastasiya Soboleva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Nefedova vs. Anastasiya Soboleva - Wzajemne mecze
27.01.22 | 2. runda | Anastasia Nefedova | Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Cairo | ceglana |
Anastasia Nefedova form & Anastasiya Soboleva form
Anastasia Nefedova - ostatnie mecze
W60 Orlando - twarda | ||||
24.05.22 Klasyf. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Gabriella Price | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Francoise Abanda | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.22 1. runda | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
19.04.22 Klasyf. | vs. Kayla Day | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Hana Evans | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Palm - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
03.03.22 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.22 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 7-68, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
22.02.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
29.01.22 Półfinał | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Anna Ureke | 6-0, 5-2, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Demi Tran | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.22 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.22 Ćwierćfinał | vs. Lian Tran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.22 2. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.01.22 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.01.22 Finał | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.22 Półfinał | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.22 Ćwierćfinał | vs. Andrea Maria Artimedi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Anastasiya Soboleva - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-72, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Michaela Laki | 5-7, 7-62, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Martina Colmegna | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 7-62, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Celine Simunyu | 3-6, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 Finał | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-67, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-1, - Anastasiya Soboleva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-2, 2-1, Vivian Heisen - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Mara Gae | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Sada Nahimana | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 7-64, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu |