MECZ
31.10.21 | 1. runda klasyf. | Anastasia Abbagnato | Sofia Avataneo | 6-3, 6-4 | W15 Solarino | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
27.01.03, 21 lat
27.01.03, 21 lat
Anastasia Abbagnato vs. Sofia Avataneo - Wzajemne mecze
31.10.21 | 1. runda klasyf. | Anastasia Abbagnato | Sofia Avataneo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Solarino | dywanowa |
Anastasia Abbagnato form & Sofia Avataneo form
Anastasia Abbagnato - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Alana Smith | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nadine Keller | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
06.11.23 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 2-4, - Anastasia Abbagnato - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Greco | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
28.10.23 Finał | vs. Adriana Reami | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Półfinał | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Arifullina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ida Johansson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 2-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu |
Sofia Avataneo - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
25.12.23 1. runda klasyf. | vs. Manal Ennaciri | 2-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda klasyf. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 6-1, Diana Chehoudi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Eunji Oh | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Ivanovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marleen Tilgner | 2-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 2-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 5-2, Maria Theodora Stancescu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 4-6, 6-0, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Lya Fernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Farah Khalil | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Lauryn Jacobs | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. India Houghton | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-3, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Hull | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |