MECZ
23.01.22 | 1. runda klasyf. | Ananya Vartak | Anastasija Radojevic | 6-4, 6-73, 10-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
04.12.03, 20 lat
04.12.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
07.09.02, 21 lat
07.09.02, 21 lat
Ananya Vartak vs. Anastasija Radojevic - Wzajemne mecze
23.01.22 | 1. runda klasyf. | Ananya Vartak | Anastasija Radojevic | 6-4, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ananya Vartak form & Anastasija Radojevic form
Ananya Vartak - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Isabel Skoog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.04.24 2. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Alian Zack | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-72, 7-66, 10-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-78, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Herrington | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maide Damla Oezay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Tatyana Nikolenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-1, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Maria Soacate | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 4-6, - Ananya Vartak - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 6-4, 0-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Paula Moreno Hurtado | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Anastasija Radojevic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-3, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-61 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sanne Schalekamp | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-3, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 4-0, Ekaterina Burenina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 4-6, 1-2, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Jasmine Conway | 7-66, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Arina Solomatina | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu |