MECZ
17.05.21 | 2. runda klasyf. | Anamaria Kurtsikashvili | Diana Maria Mihail | 3-6, 6-4, 10-3 | W15 Tbilisi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Gruzja
10.05.05, 18 lat
10.05.05, 18 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Anamaria Kurtsikashvili vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
17.05.21 | 2. runda klasyf. | Anamaria Kurtsikashvili | Diana Maria Mihail | 3-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | W15 Tbilisi | twarda |
Anamaria Kurtsikashvili form & Diana Maria Mihail form
Anamaria Kurtsikashvili - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Elina Zakharova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 6-77, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ketevan Jeladze | 5-7, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.12.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Malannia Vashkevich | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mariam Atia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Sophia Ksandinov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-3, 5-7, 6-714 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ketevan Shavishvili | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Veronika Bokor | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Khvatova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Dana Shakirova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Erica Layton | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-5, 6-71, 10-3 | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |