MECZ
01.08.21 | 1. runda klasyf. | Ana Sofia Sanchez | Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | Cluj-Napoca | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ana Sofia Sanchez | Ulrikke Eikeri | |
1. podanie % | 40/57 (70%) | 30/53 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/40 (58%) | 16/30 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 8/23 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/53 (55%) | 25/57 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/110 (55%) | 49/110 (45%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
4-2 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Sofia Sanchez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ana Sofia Sanchez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ana Sofia Sanchez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ana Sofia Sanchez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Sofia Sanchez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana Sofia Sanchez vs. Ulrikke Eikeri - Wzajemne mecze
01.08.21 | 1. runda klasyf. | Ana Sofia Sanchez | Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Cluj-Napoca | ceglana |
16.12.13 | 2. runda | Ulrikke Eikeri | Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Bertioga | twarda |
Ana Sofia Sanchez form & Ulrikke Eikeri form
Ana Sofia Sanchez - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elysia Bolton | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Lea Ma | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 6-76, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Solana Sierra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Jasmin Jebawy | Jasmin Jebawy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ana Candiotto | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 4-1, Agustina Chlpac - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Luiza Fullana | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Katarina Jokic | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ximena Garzon Martinez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Finał | vs. Maria Mateas | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 7-60, 6-2 | szczegóły meczu |
Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |