MECZ
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Ana Lantigua De La Nuez | Irina Dshandshgava | 6-3, 6-4 | W25 Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
13.05.02, 21 lat
13.05.02, 21 lat
Ana Lantigua De La Nuez vs. Irina Dshandshgava - Wzajemne mecze
26.08.19 | 2. runda klasyf. | Ana Lantigua De La Nuez | Irina Dshandshgava | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Vienna | ceglana |
Ana Lantigua De La Nuez form & Irina Dshandshgava form
Ana Lantigua De La Nuez - ostatnie mecze
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-4, - Ana Lantigua De La Nuez - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.05.22 2. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.05.22 Ćwierćfinał | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Vanessa Ersoz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Farida Moussa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
24.03.22 2. runda | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.03.22 1. runda | vs. Asia Serafini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Louise Brunskog | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Nadine Keller | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.02.22 2. runda | vs. Eleonora Alvisi | 7-66, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.22 1. runda | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.09.21 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Irina Dshandshgava - ostatnie mecze
W15 Annenheim - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Ines Faltinger | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Miu Yabuta | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.21 Klasyf. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 3-0, Emma Van Poppel - krecz | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
17.08.21 2. runda klasyf. | vs. Maren Benko | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-75, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Yara Alhogbani | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.07.21 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Aline Thommen | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | 4-6, 6-3, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Haabneeme - halowa | ||||
16.11.20 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 6-4, 0-6, 10-7 | szczegóły meczu |