MECZ
12.07.21 | 1. runda | Ana Konjuh | Tereza Mrdeza | 4-6, 6-3, 6-2 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ana Konjuh | Tereza Mrdeza | |
1. podanie % | 55/83 (66%) | 38/84 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/55 (65%) | 23/38 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/28 (43%) | 17/46 (37%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/84 (52%) | 35/83 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/167 (55%) | 75/167 (45%) |
Double foul | 11 | 12 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ana Konjuh | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ana Konjuh | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ana Konjuh | 1-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Konjuh | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Konjuh | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Ana Konjuh | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Konjuh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ana Konjuh | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Konjuh | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Konjuh | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ana Konjuh | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ana Konjuh | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Konjuh | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Tereza Mrdeza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Konjuh | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana Konjuh vs. Tereza Mrdeza - Wzajemne mecze
12.07.21 | 1. runda | Ana Konjuh | Tereza Mrdeza | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
20.09.20 | Finał | Ana Konjuh | Tereza Mrdeza | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Zagreb | ceglana |
03.06.16 | Ćwierćfinał | Ana Konjuh | Tereza Mrdeza | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Bol | ceglana |
Ana Konjuh form & Tereza Mrdeza form
Ana Konjuh - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | - | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Rebecca Peterson | Rebecca Peterson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 2-5, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.23 Klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 Klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-3, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-72, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu |
Tereza Mrdeza - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
24.01.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
30.03.22 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.03.22 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
04.03.22 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.03.22 2. runda | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.22 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
24.02.22 2. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
03.02.22 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.02.22 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.01.22 Półfinał | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.01.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.01.22 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
07.01.22 Ćwierćfinał | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.22 2. runda | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.01.22 1. runda | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.01.22 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80+H Les - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife - twarda | ||||
16.10.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Wiesbaden - ceglana | ||||
21.09.21 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Karlsruhe - ceglana | ||||
09.09.21 2. runda | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
07.09.21 Klasyf. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |