MECZ
16.12.20 | 2. runda | Ana Konjuh | Indy De Vroome | 6-2, 6-2 | W25 Selva | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ana Konjuh | Indy De Vroome | |
1. podanie % | 34/57 (60%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/34 (68%) | 17/27 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/23 (57%) | 6/22 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 1/7 (14%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/49 (53%) | 21/57 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Double foul | 5 | 11 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Indy De Vroome | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ana Konjuh | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Indy De Vroome | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ana Konjuh | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Indy De Vroome | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Konjuh | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Indy De Vroome | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Konjuh | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Indy De Vroome | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Konjuh | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Indy De Vroome | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Konjuh | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Indy De Vroome | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ana Konjuh | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Indy De Vroome | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Konjuh | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana Konjuh vs. Indy De Vroome - Wzajemne mecze
16.12.20 | 2. runda | Ana Konjuh | Indy De Vroome | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Selva | halowa |
Ana Konjuh form & Indy De Vroome form
Ana Konjuh - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | - | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Rebecca Peterson | Rebecca Peterson - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 2-5, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
15.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alycia Parks | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Andrea Palazon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
26.02.23 Klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Rodriguez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
20.02.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 Klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 2-6, 2-3, - Ana Konjuh - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.23 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 6-2, 6-72, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu |
Indy De Vroome - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Isabella Kruger | 6-3, 0-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
04.06.22 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
05.05.22 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Julita Saner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alexandra Eala | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
08.04.22 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 6-4, 1-6, 0-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
07.04.22 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.22 1. runda | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
22.02.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.22 1. runda | vs. Barbora Palicova | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Birmingham - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 7-64, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.22 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.22 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-79, 7-66 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-72, 2-3, - Indy De Vroome - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Milovice - halowa | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
16.11.21 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
30.10.21 Finał | vs. Eva Lys | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Półfinał | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.21 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |