MECZ
06.02.22 | 2. runda klasyf. | Ana Bogdan | Ulrikke Eikeri | 7-5, 6-3 | St. Petersburg | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ana Bogdan | Ulrikke Eikeri | |
1. podanie % | 39/65 (60%) | 35/72 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/39 (69%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/26 (65%) | 18/37 (49%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/72 (47%) | 21/65 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/137 (57%) | 59/137 (43%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Bogdan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ana Bogdan | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Bogdan | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ana Bogdan | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ana Bogdan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ana Bogdan | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Ana Bogdan | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana Bogdan vs. Ulrikke Eikeri - Wzajemne mecze
06.02.22 | 2. runda klasyf. | Ana Bogdan | Ulrikke Eikeri | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | St. Petersburg | halowa |
Ana Bogdan form & Ulrikke Eikeri form
Ana Bogdan - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Diana Shnaider | 7-5, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
11.02.24 Finał | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Laura Siegemund | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Katie Boulter | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
23.09.23 Finał | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Półfinał | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 7-62, 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Sofia Kenin | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Burel | 3-6, 0-1, - Ana Bogdan - krecz | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
23.07.23 Finał | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |
Ulrikke Eikeri - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - krecz | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |