MECZ
03.05.21 | 1. runda klasyf. | Amina Anshba | Tereza Mihalikova | 6-1, 6-2 | W100 Charleston | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Amina Anshba | Tereza Mihalikova | |
1. podanie % | 34/48 (71%) | 33/52 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/34 (68%) | 13/33 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 8/19 (42%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/52 (60%) | 18/48 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Amina Anshba | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Amina Anshba | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amina Anshba | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amina Anshba | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amina Anshba | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Tereza Mihalikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Amina Anshba | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Amina Anshba vs. Tereza Mihalikova - Wzajemne mecze
03.05.21 | 1. runda klasyf. | Amina Anshba | Tereza Mihalikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W100 Charleston | ceglana |
Amina Anshba form & Tereza Mihalikova form
Amina Anshba - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Tereza Mihalikova - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - krecz | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |