MECZ
14.03.22 | 2. runda klasyf. | Amarni Banks | Denislava Glushkova | 4-6, 6-2, 10-8 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Amarni Banks vs. Denislava Glushkova - Wzajemne mecze
14.03.22 | 2. runda klasyf. | Amarni Banks | Denislava Glushkova | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Amarni Banks form & Denislava Glushkova form
Amarni Banks - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
28.03.24 Ćwierćfinał | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 2. runda | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 Finał | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Destanee Aiava | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Petra Hule | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Renata Jamrichova | 6-2, 2-0, Renata Jamrichova - krecz | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Denise Valente | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-4, - Amarni Banks - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Harriet Dart | - | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-73, 6-4 | szczegóły meczu |
Denislava Glushkova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |