MECZ
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Alise Cernecka | Paulina Jastrzebska | 5-7, 6-1, 12-10 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Lotwa
25.12.00, 23 lat
25.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Polska
15.12.97, 26 lat
11675 $
15.12.97, 26 lat
11675 $
Alise Cernecka vs. Paulina Jastrzebska - Wzajemne mecze
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Alise Cernecka | Paulina Jastrzebska | 5-7, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
16.10.17 | Klasyf. | Paulina Jastrzebska | Alise Cernecka | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Alise Cernecka form & Paulina Jastrzebska form
Alise Cernecka - ostatnie mecze
W25 Funchal - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Joelle Steur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Catez - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Xinyu Gao | 0-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
26.04.22 Klasyf. | vs. Bela Tamhankar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
18.04.22 2. runda klasyf. | vs. Catherine Aulia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kesarin Unsiri | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Hiromi Abe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Shauha | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tricia Mar | 6-77, - Alise Cernecka - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Paulina Jastrzebska | 5-7, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Amber Washington | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Melis Sezer | 3-5, - Alise Cernecka - krecz | szczegóły meczu | |
11.12.18 Klasyf. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.12.18 2. runda klasyf. | vs. Sarka Richterova | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.12.18 2. runda klasyf. | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-4, - Alise Cernecka - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.18 1. runda | vs. Elina Vikhryanova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Paula Kania | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 6-0, 3-2, Eleni Daniilidou - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Selin Ovunc | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Paulina Jastrzebska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
06.07.20 1. runda | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
29.10.19 Klasyf. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.19 1. runda | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tacarigua - halowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |