MECZ
25.08.21 | 1. runda | Alisa Kummel | Aruzhan Sagandikova | 7-5, 2-6, 6-4 | W25 Almaty | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alisa Kummel | Aruzhan Sagandikova | |
1. podanie % | 82/138 (59%) | 52/87 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/82 (61%) | 30/52 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/56 (32%) | 15/35 (43%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 8/26 (31%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/87 (48%) | 70/138 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 110/225 (49%) | 115/225 (51%) |
Double foul | 18 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alisa Kummel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alisa Kummel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alisa Kummel | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alisa Kummel | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alisa Kummel | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alisa Kummel | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Alisa Kummel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alisa Kummel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alisa Kummel | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alisa Kummel | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Alisa Kummel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alisa Kummel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alisa Kummel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alisa Kummel | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alisa Kummel | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alisa Kummel vs. Aruzhan Sagandikova - Wzajemne mecze
25.08.21 | 1. runda | Alisa Kummel | Aruzhan Sagandikova | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Almaty | twarda |
Alisa Kummel form & Aruzhan Sagandikova form
Alisa Kummel - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Eva Korysheva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Briana Szabo | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 0-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Briana Szabo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Lorena Schaedel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Fang An Lin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Aruzhan Sagandikova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 2-6, 0-2, - Aruzhan Sagandikova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mingge Xu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Naomi Jackson | 6-1, Naomi Jackson - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Vaishnavi Adkar | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Cilekova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aaddi Gupta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Kristiana Sidorova | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.23 1. runda | vs. Wenfei Yu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valery Gynina | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |