MECZ
14.09.22 | 1. runda | Aliona Falei | Arisha Ladhani | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Aliona Falei | Arisha Ladhani | |
1. podanie % | 29/46 (63%) | 30/39 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/29 (76%) | 13/30 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 3/9 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/39 (59%) | 14/46 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aliona Falei | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Arisha Ladhani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aliona Falei | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Arisha Ladhani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Aliona Falei | 3-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Arisha Ladhani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aliona Falei | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Arisha Ladhani | |
0-0 | ||
1-0 | Arisha Ladhani | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
1-1 | Arisha Ladhani | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Falei | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Arisha Ladhani | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aliona Falei | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-2 | Arisha Ladhani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aliona Falei | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
27.09.96, 27 lat
27.09.96, 27 lat
Aliona Falei vs. Arisha Ladhani - Wzajemne mecze
14.09.22 | 1. runda | Aliona Falei | Arisha Ladhani | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Aliona Falei form & Arisha Ladhani form
Aliona Falei - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-3, 2-6, 1-4, - Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
11.02.24 Finał | vs. Manon Leonard | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 2-0, Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
02.12.23 Finał | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Półfinał | vs. Sijia Wei | Sijia Wei - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Yafan Wang | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Gao | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
24.09.23 Finał | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.09.23 Półfinał | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Danielle Willson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Arisha Ladhani - ostatnie mecze
W15 Brossard - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dylan Gelber | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Schmidt | 1-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Nino Natsvlishvili | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Sandy Sharaf | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Aliona Falei | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. On Yu Choi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Teah Chavez | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Colorado - twarda | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Anna Morgina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.06.22 1. runda | vs. Daianne Hayashida | 6-4, 2-6, 0-4, - Arisha Ladhani - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.20 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Amel Sammari | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.20 2. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Elle Christensen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Shelby Prince | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Aubane Droguet | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Alexandra Anttila | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Rut Galindo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Melisa Morales | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Sarah Lee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |