MECZ
18.09.19 | 1. runda | Aliona Bolsova | Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | W60+H Saint | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aliona Bolsova | Daniela Seguel | |
1. podanie % | 39/56 (70%) | 30/53 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/39 (74%) | 16/30 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/17 (53%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/53 (51%) | 18/56 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Daniela Seguel | |
0-0 | ||
Aliona Bolsova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-1 | Daniela Seguel | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Aliona Bolsova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Aliona Bolsova | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Daniela Seguel | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Bolsova | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Aliona Bolsova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Daniela Seguel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aliona Bolsova | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Daniela Seguel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aliona Bolsova vs. Daniela Seguel - Wzajemne mecze
18.09.19 | 1. runda | Aliona Bolsova | Daniela Seguel | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W60+H Saint | ceglana |
Aliona Bolsova form & Daniela Seguel form
Aliona Bolsova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
06.07.23 3. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Daniela Seguel - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 Klasyf. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |