MECZ
09.05.19 | 2. runda | Alina Silich | Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | W15 Gothenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alina Silich | Anna Makhorkina | |
1. podanie % | 34/70 (49%) | 60/93 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/34 (76%) | 31/60 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/36 (42%) | 12/33 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/93 (54%) | 29/70 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/163 (56%) | 72/163 (44%) |
Double foul | 7 | 6 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alina Silich | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Silich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anna Makhorkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alina Silich | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Silich | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anna Makhorkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alina Silich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anna Makhorkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alina Silich | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alina Silich | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-5 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Silich | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Silich | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Anna Makhorkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Silich | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Anna Makhorkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alina Silich vs. Anna Makhorkina - Wzajemne mecze
09.05.19 | 2. runda | Alina Silich | Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Gothenburg | ceglana |
04.11.18 | 1. runda klasyf. | Alina Silich | Anna Makhorkina | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
Alina Silich form & Anna Makhorkina form
Alina Silich - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anna Makhorkina - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.09.19 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - Anna Makhorkina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tampere - halowa | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
09.07.19 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Wesley - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |