MECZ
20.03.19 | 1. runda | Alina Silich | Adelina Baravi | 6-2, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Alina Silich | Adelina Baravi | |
1. podanie % | 23/50 (46%) | 23/42 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/23 (61%) | 8/23 (35%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 2/19 (11%) |
Zdobyte break-ball | 8/9 (89%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/42 (76%) | 24/50 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Double foul | 9 | 4 |
Asy | 5 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alina Silich | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Adelina Baravi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alina Silich | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Adelina Baravi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Silich | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Adelina Baravi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alina Silich | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Adelina Baravi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alina Silich | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Adelina Baravi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alina Silich | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Adelina Baravi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Silich | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Adelina Baravi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alina Silich | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Adelina Baravi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
14.09.99, 24 lat
14.09.99, 24 lat
Alina Silich vs. Adelina Baravi - Wzajemne mecze
20.03.19 | 1. runda | Alina Silich | Adelina Baravi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Alina Silich form & Adelina Baravi form
Alina Silich - ostatnie mecze
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
21.06.21 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.21 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.02.21 1. runda | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Adelina Baravi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-3, - Adelina Baravi - krecz | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-4, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anna Chekanskaya | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 7-64, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 4-1, Tuana Tinaztepe - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Michaela Niedermeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoleta Stankovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Manilova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Daria Kudashova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 4-1, Elisa Andrea Camerano - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Claudia Coppola | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Kristin Younes | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Louise Kwong | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Yu Shan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Yersh | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
26.11.18 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |