MECZ
23.07.19 | Klasyf. | Alice Tubello | Gabriela Nicole Tatarus | 6-2, 6-4 | W25 Horb | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alice Tubello | Gabriela Nicole Tatarus | |
1. podanie % | 32/55 (58%) | 43/56 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 20/43 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/23 (30%) | 4/13 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/56 (57%) | 25/55 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/111 (56%) | 49/111 (44%) |
Double foul | 7 | 2 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Alice Tubello | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-2 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 15-0 | ||
Alice Tubello | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Alice Tubello | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-3 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-4 | Gabriela Nicole Tatarus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alice Tubello vs. Gabriela Nicole Tatarus - Wzajemne mecze
23.07.19 | Klasyf. | Alice Tubello | Gabriela Nicole Tatarus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Horb | ceglana |
Alice Tubello form & Gabriela Nicole Tatarus form
Alice Tubello - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
13.05.23 Półfinał | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.05.23 Ćwierćfinał | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.05.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |
Gabriela Nicole Tatarus - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.19 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |