MECZ
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Alice Robbe | Noelly Longi Nsimba | 6-0, 6-1 | W15+H Amiens | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alice Robbe | Noelly Longi Nsimba | |
1. podanie % | 16/33 (48%) | 26/45 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 12/16 (75%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 4/19 (21%) |
Zdobyte break-ball | 7/13 (54%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/45 (69%) | 11/33 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Noelly Longi Nsimba | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Alice Robbe | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Noelly Longi Nsimba | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Noelly Longi Nsimba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Robbe | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Noelly Longi Nsimba | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-0 | Noelly Longi Nsimba | |
0-0 | ||
Alice Robbe | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Noelly Longi Nsimba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Robbe | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Noelly Longi Nsimba | |
0-0 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kanada
26.12.95, 28 lat
26.12.95, 28 lat
Alice Robbe vs. Noelly Longi Nsimba - Wzajemne mecze
08.03.20 | 1. runda klasyf. | Alice Robbe | Noelly Longi Nsimba | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15+H Amiens | ceglana |
Alice Robbe form & Noelly Longi Nsimba form
Alice Robbe - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
23.04.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - ceglana | ||||
16.04.24 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Marie Mettraux | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.24 2. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.04.24 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Noelly Longi Nsimba - ostatnie mecze
W25 Cancun - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cancun - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alexa Karatancheva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Shelby Prince | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Liz Pinson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
26.01.22 Klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.01.22 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.12.21 1. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.12.21 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.21 Klasyf. | vs. Liz Pinson | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.21 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Galindo Rincon | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Joelle Kissell | 2-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Paris Corley | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
07.10.21 1. runda | vs. Koral Koldobski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.21 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 2. runda klasyf. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.21 2. runda klasyf. | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Malaika Rapolu | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Anfisa Danilchenko | 5-7, 4-2, Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 1. runda | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Marie Lou Faoro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Saguenay - halowa | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Ariana Arseneault | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Shereen Peterson-Paul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |