MECZ
23.08.21 | 2. runda klasyf. | Alice Rame | Denise Hrdinkova | 6-4, 6-4 | W60 Prerov | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Alice Rame | Denise Hrdinkova | |
1. podanie % | 39/70 (56%) | 27/63 (43%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/39 (69%) | 16/27 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 14/36 (39%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 3/11 (27%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/63 (52%) | 29/70 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Double foul | 4 | 10 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alice Rame | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alice Rame | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alice Rame | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alice Rame | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alice Rame | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Rame | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alice Rame | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alice Rame vs. Denise Hrdinkova - Wzajemne mecze
23.08.21 | 2. runda klasyf. | Alice Rame | Denise Hrdinkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Prerov | ceglana |
Alice Rame form & Denise Hrdinkova form
Alice Rame - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Marie Benoit | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - krecz | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Denise Hrdinkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kamilla Bartone | 4-0, Kamilla Bartone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 6-1, 1-0, Marcella Dessolis - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Anna Zyryanova | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Panna Bartha | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hana Becirovic Novak | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Misaki Doi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Liv Sumak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |