INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katharina Hering vs. Alice Gillan - Wzajemne mecze
22.01.23 | 1. runda klasyf. | Alice Gillan | Katharina Hering | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Sunderland | halowa |
08.12.18 | Półfinał | Alice Gillan | Katharina Hering | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | Stellenbosch | twarda |
Katharina Hering form & Alice Gillan form
Katharina Hering - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.04.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Alice Gillan - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |